GRAFF

Zobrazit:   Kompletní série
Jednotlivé produkty
Filtry
Podrobné filtrování
Vybrané hodnoty
Nalezené hodnoty
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Vyberte nejdříve skupinu ze které chcete vybírat
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Použití obkladů a dlažeb
Design
Rozměr
Barva
Skladovost

Nabídky

Sháníte kvalitní a dobře vypadající koupelnové baterie? Pak vás zaujmou produkty americké společnosti Graff. Na výdrž baterií se lze spolehnout a navíc upoutají elegantním vzhledem. Každý interiérový designér vám potvrdí, že na detailech záleží – a správně zvolená baterie je možná tím, co pozvedne vaši koupelnu k dokonalosti.

V nabídce naleznete baterie do umyvadel, sprchových koutů i van a všechny upoutají vaši pozornost na první pohled. Kromě jednoduchých pákových baterií vás zaujmou také dvojotvorové modely nebo sprchové baterie s přepínačem. Vybírat můžete z několika tvarů a ať už jste příznivci ostrých hran nebo kulatých linií, s nabídkou budete spokojeni. Obsluha všech baterií je snadná.Značka Graff spolupracuje s řadou designérů a technologických vývojářů a právem patří mezi celosvětové lídry na trhu. Produkty jsou i přesto cenově dostupné a vhodné do každé moderní domácnosti. Která baterie se líbí vám?

Značka Graff spolupracuje s řadou designérů a technologických vývojářů a právem patří mezi celosvětové lídry na trhu. Produkty jsou i přesto cenově dostupné a vhodné do každé moderní domácnosti. Která baterie se líbí vám?

Produkty

Je nám to líto, ale Vámi zvolené parametry neodpovídají žádnému zboží.