Progress Profiles Prosupport krycí límec AL antracitově šedá 8/270 cm

Krycí límec.jpg
<
0 0
>

Progress Profiles Prosupport krycí límec AL antracitově šedá 8/270 cm

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 1 ks
Vaše cena:
2 151 Kč
1 777 Kč bez DPH
1 Ks = 2 151 Kč
U Vás do 5 dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: PFPSALA1080
EAN: 8031893184746
Obsah balení: 1 ks
Informace o produktu

O sérii Terasové lišty

Při stavbě nebo rekonstrukci rodinných domů se v projektech často počítá také s krytou terasou, která mnohdy rozšiřuje prostory vnitřní jídelny o prostory venkovní. Přestože je podlaha chráněna střechou, přichází do neustálého styku s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Ochránit ji můžete vhodně zvolenými terasovými lištami, které zároveň slouží jako efektivní zakončení. Terasové lišty z naší nabídky pořídíte v šedé, antracitově šedé nebo hliníkové barvě. Jedná se o neutrální zpracování, jež se snadno kombinuje s dalšími barvami. Výrobním materiálem je hliník, který se velké oblibě těší zejména kvůli značné chemické odolnosti a nízké hmotnosti.

O produktu:

Jedná se pouze o krycí límec o šířce 8 cm a délce 270 cm, který se připevňuje na závěsnou lištu. Pro kompletaci je nutné zakoupit zároveň závěsnou lištu, kterou máme standardně pro dlažby o tloušťce 1,5, 2 a 2,5 cm. Závěsné lišty, v těchto rozměrech můžete zakoupit zde:

O výrobci Progress Profiles:

Italský výrobce Progress Profiles má ve své široké nabídce více než 6 000 lišt z PVC, nerezové oceli, hliníku, z mosazi, dřevě, voděodolné membrány a drenážní systémy pro všechny druhy, které v rámci realizace obkladů a dlažeb potřebujete. Výrobní prostory rozkládající se na ploše více než 10 000 metrů čtverečních a nejmodernější zařízení, je určeno k výrobě inovativních řešení technických i dekoračních detailů interiérů i exterérů pro obytné a komerční prostory. Ještě před 20 lety nikdo lišty nepoužíval. Dodavatelé obkladů měli vždy v nabídce tzv. jolly. Byly to vlastně podbroušené dlaždice připravené pro kamenické rohy. Samozřejmě u ekonomických produktů tyto prvky nebyly. Z tohoto důvodu se v rámci zkvalitnění stavební výroby začaly objevovat první plastové rohové lišty. S vývojem doby začaly přicházet i kvalitní kovové prvky, které se kromě technických detailů snažily řešit i design.

Technické parametry:

BarvaŠedá
MateriálHliník
Země původuItálie
Rozměr skutečný8/270
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (8)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz