1. Zpět na úvod

Novinky

Podívejte se na novinky z našeho oboru.

Mrazuvzdorná zátěžová dlažba Reverse 60x120x1,6 cm na terasy

Jaro je v plném proudu a začíná období grilování a posezení s rodinou a přáteli na terasách nebo pod pergolami. Využijte proto naší výhodnou nabídku a terasu, pergolu nebo okolí bazénu jednoduše vylepšete pomocí zátěžových velkoformátových dlažeb Reverse 60x120x1,6 cm. Tuto dlažbu můžete jednoduše pokládat na gumové nebo stavitelné terče tzv. na suchou pokládku, bez nutnosti složité přípravy podklady, betonování atd.

RAKO Spin XL

Spin XL je pro letošní rok úplnou novinkou a proto máme k dispozici pouze inspirativní vizualizace, nikoliv skutečné referenční fotografie. Současné designové trendy preferují u obdélníkových formátů horizontální pokládku...

Ocelové sprchové vaničky Laufen

Řešíte-li aktuálně koupi sprchové vaničky, tak máme pro Vás tip. Nyní na e-shopu můžete zakoupit sprchové vaničky ze smaltované oceli od firmy Laufen za opravdu luxusní ceny.

WC Villeroy & Boch Subway

WC Villeroy & Boch Subway se slevou 52 %. Za akční cenu 5.990 Kč můžete zakoupit WC Villeroy & Boch Subway. Jedná se o velice kvalitní výrobek s moderním designem. WC s technologií DirectFlush a vodou šetřící technologií AquaReduct.

Bidet Villeroy & Boch Subway 2.0

Luxus za dostupnou cenu? Bidet Villeroy & Boch Subway 2.0! Uvažujete-li o bidetu, tak bidet ze série Subway 2.0 společnosti Villeroy & Boch je tou správnou volbou. Tento bidet můžete mít nyní se slevou 51 % za akční cenu 6.990 Kč.

Matrix - dlažba v designu dřeva

Série Matrix od Cotto Petrus se vyznačuje netradičním designem, kdy uzpůsobení dřevěného motivu parket ve formátu 62 x 62 cm působí velice netradičním a moderním dojmem..

Průmyslové zátězové dlažby již od 99 Kč/m2

Slinuté neglazované dlažby zaručují kvalitu, funkčnost a odolnost. Tyto průmyslové dlažby s velmi nízkou nasákavostí pod 0,5 %, jsou určené k obkladům podlah v exteriérech a interiérech...

Rangers - okouzlující dlažby v designu dřeva

Krásná dlažba v designu dřeva od italského výrobce Cotto Petrus. Tuto mrazuvzdornou dlažbu nabízíme již od 499 Kč / m2. S tou dlažbou vykouzlíte moderní interiér, který díky digitálnímu tisku bude vypadat velice realisticky.

Bonusový program

Lepidlo zdarma

Dlažba 60x120 cm od 399

Doprava zdarma

Design dřeva jen za 299,-
Bonusový program
Lepidlo zdarma více zde
60x120 od 399 Kč
Akční nabídka více zde
Doprava zdarma více zde
Výprodeje ze vzorkoven