Novinky

Podívejte se na novinky z našeho oboru.

Eurovit nová série sanitární keramiky

Zařadili jsme pro Vás do naší nabídky cenově dostupnou kolekci sanitární keramiky Eurovit, která je ideálním řešením pro téměř všechny stavební projekty v oblasti bydlení, komerčního a veřejného sektoru.

Rako Taurus Double 60x60 za neuvěřitelných 249 Kč/m2

Využijte naší výjimečnou nabídku a pořiďte si luxusní leštěnou dlažbu Taurus Double 60x60 cm za nejlevnější cenu na trhu 249 Kč/m2. Tuto mrazuvzdornou dlažbu můžete použít nejen na podlahu, ale také na obklady stěn. Skladem máme více než 10 000 m2, takže lze využít i pro velké projekty.

Podlaha v koupelně, to nejsou jen dlaždice.

Koupelna je místo v bytě, kde i při početné rodině očekáváte kousek a chvilku soukromí, relaxujete a věnujete se jen sobě. Příjemné pocity umí navodit pěkně a vkusně vybavená koupelna.

Interiér RD u Olomouce

Se společností Creatisa Design s.r.o. jsme se podíleli na novostavbě RD soukromého investora. Interiér RD měl být maximálně uzavřený směrem do ulice a otevřený do prostoru zahrady.

Novostavba RD soukromého investora

Představujeme Vám další z nádherných projektů, novostavbu RD soukromého investora, na které jsme se spolupodíleli se společností Creatisa Design s.r.o..

Rekonstrukce vily v pražské Ořechovce

Spolupodíleli jsme se na rekonstrukci jedné z vil v pražské Ořechovce. A jak finální rekonstrukce dopadla, to se můžete přesvědčit ve fotogalerii článku sami…

Bonusový program

Nadčasová záležitost ...

Taurus Double 60x60 za 249 Kč
Výprodej koupelnového nábytku za likvidační ceny
Mrazuvzdorná dlažba 33x33 jen za 149 Kč/m2
Bonusový program
Výprodeje ze vzorkoven
Rako Tetris
Rako Triangle jen za 149 Kč