Způsoby doručení

Zpusoby dopravy - 03.jpg

Dodací podmínky pro ČR:

Přednostně zasíláme zboží na nevratných paletách, které nejsou účtovány. Ovšem v případě nutnosti zaslat zboží na europaletě, může být připočtena částka za cenu vratné palety. U velkoformátových dlažeb, které je nutné zasílat na atypických paletách, bude cena palety vyčíslena individuálně. 

1) Osobní odběr v Plzni

Zboží lze vyzvednout bez jakéhokoliv poplatku osobně na centrále v Plzni. To vše samozřejmě po předchozí domluvě. Zboží se totiž může nacházet na našich externích skladem a tedy je nutné Vámi objednané zboží nejprve dopravit do centrálního skladu v Plzni, odkud může být teprve vydáno.

 

2) Osobní odběr na výdejních místech

Zboží lze vyzvednout na uvedených výdejních místech opět pouze po předchozí domluvě a po potvrzení pracovníkem e-shopu, že se již zboží z Vaší zakázky nachází na Vámi vybraném výdejním místě.

Pozor!!! na těchto výdejních místech není možné provádět úhradu ani změny objednavek, řešení reklamací apod. = slouží pouze k vyzvednutí zboží. Objednávky musí být před vyzvednutím zaplaceny. Termín doručení je přímo závislý na potřebách závozu jednotlivých středisek.

 

3) Spediční službou - paleta

Službu Paleta využíváme na většinu zásilek, zejména při zásílání křehkých nebo objemnějších produktů, kdy máme odzkoušeno, že Vám zásilka dorazí v pořádku a neponičená. Tímto speciálním typem dopravy zasíláme obklady, dlažby, dekorace, mozaiky, listela, sanitární techniku (WC, bidety, pisoáry...), ale také vany, sprchové kouty, sprchové vaničky, stavební lišty, koupelnové radiátory, koupelnový nábytek apod.

Cena dopravy:

Při nákupu nad 20.000 Kč s DPH (do 2 500 kg včetně palety) = 0 Kč

Od 2 500 kg (včetně palet) je řešeno splnění podmínek pro dopravu zdarma či účtované dopravné individuálně před samotnou expedicí objednávky.

Při nákupu zboží do 20.000 Kč = výpočet

Cena dopravy se odvíjí dle váhy a vzdálenosti. Částka je zákazníkovi zaslána k odsouhlasení. Do přesné ceny dopravy vstupují parametry jako Vaše PSČ, skutečná hmotnost celé zásilky (tj. případně včetně palet(y) a dalších obalových materiálů). Proto přesnou částku není v našich silách možno určit ihned v momentě objednávky.

 

4) Spediční službou - balík

Tuto službu lze využít pouze v případě zasílání produktů, které splňují určité hmotnostní, pavnostní a velikostní kritéria. Konkrétně zásilky do hmotnosti 50 kg a nepřesahující tyto rozměry: délka 150 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky nesmí přesáhnout 300 cm včetně obalu.

Dále upozorňujeme, že nelze touto službou zasílat křehké zboží jako obklady, dlažby, mozaiky, dekorace, listela, sanitární techniku apod.

Tento typ dopravy tedy slouží pouze k zasílání např. vodovodních baterií, koupelnových doplňků, podomítkových systémů, stavební a čistící chemie, odtokových kompletů apod.

Cena dopravy:

Do 29 kg = 121 Kč s DPH

29 až 50 kg = 151 Kč s DPH

Dobírka = 37 Kč s DPH

Bonusový program

Nadčasová záležitost ...

Taurus Double 60x60 za 249 Kč
Výprodej koupelnového nábytku za likvidační ceny
Mrazuvzdorná dlažba 33x33 jen za 149 Kč/m2
Bonusový program
Výprodeje ze vzorkoven
Rako Tetris
Rako Triangle jen za 149 Kč