1. Zpět na výpis
  2. Úvod
  3. Vodovodní baterie
  4. Ideal Standard Perlrand bat...

Ideal Standard Perlrand baterie umyvadlová

Výprodej

Ideal Standard Perlrand baterie umyvadlová

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 3 ks
Doporučená cena:
106 701 Kč
Ušetříte s DPH:
48% ( 51 711 Kč )
Vaše cena:
54 990 Kč
45 446 Kč bez DPH
1 Ks = 54 990 Kč
U Vás do 5 dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: H3978A4
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 2 Kg / Balení
Informace o produktu

Ideal Standard Perlrand baterie umyvadlová

Nechte svou koupelnu zazářit luxusem a elegancí s naší zlatou vodovodní baterií ve tvaru labutě. Tento nádherný kousek s křišťálovými kohoutky se stane skutečným klenotem vaší koupelny, který vyzařuje exkluzivitou a sofistikovaností. S touto zlatou vodovodní baterií ve tvaru labutě budete mít doma kousek umění, který vám bude každý den připomínat, jak krásný může být život i v běžné domácí rutině. 

Nečekejte a dopřejte si do svého domova trochu luxusu a elegance se zlatou vodovodní baterií. Vaše koupelna si to zaslouží!

 

Charakteristika produktu:

  • 3-otvorová umyvadlová baterie.
  • Křišťálové kohoutky.
  • Výška: 132 mm.
  • Barva: Zlatá.

O společnosti Ideal Standard:

Společnost Ideal Standard International působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky a je společností s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro privátní i komerční projekty. Základní strategií společnosti Ideal Standard je zaměření na vývoj, industrializaci a dodávky inovativních řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků.
Historie společnosti začala již před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci, která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel. Inovativní řešení se pak prolíná celou historií Ideal Standard. V roce 1969 firma Ideal Standard vyvinula první závěsné WC, v roce 1970 první keramickou kartuši, společnost také jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízí výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy. Prioritou společnosti Ideal Standard je také ochrana životního prostředí, proto vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami, tak aby minimalizovali dopad výroby na životní prostředí.

Technické parametry:

Země původuNěmecko

Dodatkové parametry:

Skupina 1600
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Hodnocení obchodu na Zboží.cz