Dlažba FMG MaxFine Exclusive Onice malaga 150x300 cm lesklá rektifikovaná

Nově přidaný produktNovinka 2019
L315356MF6.jpg
Vaše cena s DPH:
4 741 Kč / m2
? Množství:
  m2
=
  balení
Cena celkem bez DPH:
17 630 Kč
Cena celkem s DPH:
21 332 Kč
? Za nákup obdržíte:
426 bodů
Běžná cena s DPH:
6 820 Kč / m2
Ušetříte s DPH:
2 080 Kč
Sleva:
30%
? Dostupnost:
lze objednat
? Na objednávku:
Za 14 dní od objednání
ID produktu:
L315356MF6
EAN:
8014701539594
Obsah balení:
4.5 m2
Hmotnost:
14 Kg / MJ
Výrobce:
FMG
Informace o produktu

O společnosti FMG:

FMG (Fabrica Marmi e Graniti) je součástí společnosti Iris. Společnost Iris patří mezi nejsilnější lídry v oboru. Majitel Minozzi byl průkopníkem mnoha novinek v oboru, spolufinancoval vývoj technologií a první zavedl například technologii vertikálního násypu – plně probarvený střep s dokonalou kresbou. A právě tuto novou obchodní koncepci na trh zavedl pod logem FMG.

Co je vlastně FMG Style?

Jednotlivé výrobky jsou kopií přírodních předloh. Do této skupiny patří všechny neglazované produkty vyráběné nejmodernější technologií, kterou dnes vlastní minimum výrobců. Technologie výroby je shodná, stejně jako když příroda „tvořila" kámen. Průmyslová výroba eliminuje všechny negativní příměsi. Přednosti produktů FMG vynikají především tam, kde originální materiál je měkký, nasákavý, nebo se jedná o atypické, nebo vytěžené barvy, kde je dnes velmi vysoká cena.

Úprava a formátování produktů FMG

Materiál s tloušťkou střepu 0,9-1,2 mm je plně probarven v celé síle střepu a díky tomu je možné jej dále upravovat (vrstvit, brousit a leštit) stejně jako přírodní kámen. Tyto úpravy provádíme v naší fabrice TechnoArt, kde za pomocí nejmodernějších strojů a postupů vznikají z těchto materiálů jedinečné tvarové prvky, jak například schodové stupně, parapetní desky, kuchyňské, koupelnové a barové desky, obložení krbů, bazénové hrany a mnoho dalšího. V TechnoArtu také za pomocí vodního paprsku formátujeme zákazníkům velkoformátové dlažby se šestimilimetrovým střepem, jejichž formátování je bez profesionálního nářadí problematické.

Technické parametry:

BarvaFialová světlá
Tloušťka střepu (cm)0,6
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
PovrchLesklý
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
Chemická odolnostAno
GlazuraAno
Barevná variabilitaAno
Země původuItálie
Rozměr skutečný150x300x0,6
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241