1. Úvod
  2. O nás
  3. Inspirace

Inspirace

Renovace koupelny: rady, tipy a doporučení

Potřebuje vaše koupelna rekonstrukci? Pak pravděpodobně budete její vybavení vyměňovat za modernější kousky. Obklady jsou dnes také trochu jinde než kdysi. Jak to tedy udělat, aby koupelna působila estetičtěji než dříve?

Jak vybrat vaničku do sprchového koutu?

Při plánování rekonstrukce koupelny je třeba si mimo jiné vybrat mezi vanou a sprchovým koutem – pokud tedy nepatříte mezi majitele velké koupelny, do níž se vejde oboje. Sprchový kout se hodí především do malých koupelen, ale také pro starší lidi, kterým by vstávání z vany mohlo už činit potíže. Jak vybrat tu nejlepší sprchovou vaničku?

Motivy kruhů ve vaší koupelně? Nebojte se neobvyklých řešení

Při rekonstrukci koupelny máte možnost do detailu promyslet a sladit všechny její prvky – od dlažby a obkladů přes sanitární keramiku až po doplňky. Pokud se vám například v interiéru líbí geometrické tvary v různých podobách, můžete v podobném duchu zařídit i koupelnu. Co třeba motiv kruhu?

Máte rádi italský styl? Pořiďte si italskou koupelnu

Milujete Itálii? Pak můžete přemýšlet o tom, jak italskou eleganci přenést do svého bytu či domu. Jak na to? Slunnou přímořskou zemi vám jistě připomenou teplé pastelové barvy, jako světle oranžová či žlutá.

zobrazeno 10 z celkem 43
Hodnocení obchodu na Zboží.cz