Dlažba FMG Venice Villa ivory 60x120 cm naturale rektifikovaná

Nově přidaný produktNovinka 2019
venice-ivory.jpg
<
0 0
>
Vaše cena s DPH:
1 891 Kč / m2
? Množství:
  m2
=
  balení
Cena celkem bez DPH:
2 250 Kč
Cena celkem s DPH:
2 722 Kč
? Za nákup obdržíte:
54 bodů
Běžná cena s DPH:
2 250 Kč / m2
Ušetříte s DPH:
359 Kč
Sleva:
16%
? Dostupnost:
skladem
? Sklad Plzeň:
17.28 m2
? Na objednávku:
Za 14 dní od objednání
ID produktu:
P62410
EAN:
8014701539785
Obsah balení:
1.44 m2
Hmotnost:
26 Kg / MJ
Výrobce:
FMG
Informace o produktu

O sérii Venice Villa

Nahlédněte v krátkém videu na výrobu velkoformátové dlažby společnosti FMG. Konkrétně se jedná o velkoformátovou dlažbu ze série Venice Villa, která je vyráběna v plně probarveném střepu. 

Video k sérii Venice Villa:

O společnosti FMG:

FMG (Fabrica Marmi e Graniti) je součástí společnosti Iris. Společnost Iris patří mezi nejsilnější lídry v oboru. Majitel Minozzi byl průkopníkem mnoha novinek v oboru, spolufinancoval vývoj technologií a první zavedl například technologii vertikálního násypu – plně probarvený střep s dokonalou kresbou. A právě tuto novou obchodní koncepci na trh zavedl pod logem FMG.

Co je vlastně FMG Style?

Jednotlivé výrobky jsou kopií přírodních předloh. Do této skupiny patří všechny neglazované produkty vyráběné nejmodernější technologií, kterou dnes vlastní minimum výrobců. Technologie výroby je shodná, stejně jako když příroda „tvořila" kámen. Průmyslová výroba eliminuje všechny negativní příměsi. Přednosti produktů FMG vynikají především tam, kde originální materiál je měkký, nasákavý, nebo se jedná o atypické, nebo vytěžené barvy, kde je dnes velmi vysoká cena.

Úprava a formátování produktů FMG

Materiál s tloušťkou střepu 0,9-1,2 mm je plně probarven v celé síle střepu a díky tomu je možné jej dále upravovat (vrstvit, brousit a leštit) stejně jako přírodní kámen. Tyto úpravy provádíme v naší fabrice TechnoArt, kde za pomocí nejmodernějších strojů a postupů vznikají z těchto materiálů jedinečné tvarové prvky, jak například schodové stupně, parapetní desky, kuchyňské, koupelnové a barové desky, obložení krbů, bazénové hrany a mnoho dalšího. V TechnoArtu také za pomocí vodního paprsku formátujeme zákazníkům velkoformátové dlažby se šestimilimetrovým střepem, jejichž formátování je bez profesionálního nářadí problematické.

Technické parametry:

BarvaVícebarevná
Tloušťka střepu (cm)1
Typ střepuSlinutý
GlazuraNe
Typ glazuryPlně probarvený střep
PovrchMatný
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
Chemická odolnostAno
Tvrdost8 MOHS
Barevná variabilitaAno
Země původuItálie
Rozměr skutečný60x120x1
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241