Doprava zdarma

Všeobecné podmínky pro získání dopravy zdarma

 

Na našem eshopu a-keramika.cz nabízíme našim zákazníkům mnoho benefitů. Jedním z nich je získání dopravy zdarma. Níže naleznete několik způsobů jak dopravu zdarma získat. 


Doprava zdarma na vybrané produkty

Na vybrané produkty z kategorií Vodovodní baterie, Sprchové kouty, Vany a Koupelnové doplňky Vám nabízíme dopravu zdarma, bez ohledu na zakoupené množství. Při nákupu těchto produktů prosím vyplňte v košíku standardně všechny položky potřebné k dopravě a dopravné Vám následně nebude účtováno.

 

Doprava zdarma při nákupu nad 9.900,- Kč s DPH

Při nákupu jakéhokoli druhu zboží na našem eshopu a-keramika.cz v hodnotě nad 9.900,- Kč s DPH nabízíme našim zákazníkům dopravu zdarma. Doprava zdarma platí pro jakoukoli kombinaci zboží na jakékoli místo v České republice. Doprava zdarma se vztahuje vždy pouze na jeden závoz pro jednu objednávku a to na vozidle s hydraulickým čelem. V případě, že budete chtít zakázku rozdělit na několik závozů, nebo budete k závozu potřebovat speciální druh přepravy, např. auto s hydraulickou rukou atd., bude cena dopravy kalkulována individuálně.

 

V kterých případech nezískáváte dopravu zdarma

  • V případě, že Vaše objednávka bude obsahovat kombinaci vybraných produktů s dopravou zdarma a zároveň produktů, na které se doprava zdarma nevztahuje a cena objednávky nepřesáhne 9.900 Kč s DPH, tak bude cena dopravy vypočtena dle aktuálního ceníku.
  • V případě, že bude zakázka rozdělena na několik závozů, má zákazník nárok na dopravu zdarma pouze na jeden závoz. Ostatní závozy budou naceněny individuálně.
  • V případě, že zákazník potřebuje zakázku dopravit jiným druhem přepravy než je dodávka s hydraulickým čelem do 2 500 kg (včetně palet), např. auto s rukou atd., bude cena za dopravu naceněna individuálně. Od 2 500 kg (včetně palet) je řešeno splnění podmínek pro dopravu zdarma či účtované dopravné individuálně před samotnou expedicí objednávky.


Uvedené všeobecné podmínky platí pouze v rámci České republiky. Dodací podmínky a cena dopravného do zahraničí se řeší individuálně při každé objednávce.

Pro získání více informací o dopravě zdarma nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo na telefonu: +420 373 034 241.