1. Úvod
  2. Benefity
  3. Doprava zdarma

Doprava zdarma

Všeobecné podmínky pro získání dopravy zdarma

 

Na našem eshopu a-keramika.cz nabízíme našim zákazníkům mnoho benefitů. Jedním z nich je získání dopravy zdarma. Níže naleznete několik způsobů jak dopravu zdarma získat. 

 

Doprava zdarma při nákupu nad 9.900,- s DPH

Při nákupu jakéhokoli druhu zboží na našem eshopu a-keramika.cz v hodnotě nad 9.900,- Kč s DPH nabízíme našim zákazníkům dopravu zdarma. Doprava zdarma platí pro jakoukoli kombinaci zboží na jakékoli místo v České republice. Doprava zdarma se vztahuje vždy pouze na jeden závoz pro jednu objednávku a to na vozidle s hydraulickým čelem. V případě, že budete chtít zakázku rozdělit na několik závozů, nebo budete k závozu potřebovat speciální druh přepravy, např. auto s hydraulickou rukou atd., bude cena dopravy kalkulována individuálně.

Sleva 500 Kč při osobním odběru.

V případě, že při nákupu nad 9.900,- s DPH využijete místo dopravy zdarma po ČR osobní odběr, pak Vám je poskytnuta sleva ve výši 500 Kč. Vyberte si pobočku, na které si chcete zboží osobně převzít. Tyto pobočky slouží pouze jako výdejní místa, nelze zde platit v hotovosti ani platební kartou a ani uplatňovat reklamace nebo měnit obsah objednávky. Termín doručení je přímo závislý na potřebách závozu jednotlivých středisek.

V kterých případech nezískáváte dopravu zdarma

  • V případě, že Vaše objednávka bude obsahovat kombinaci vybraných produktů s dopravou zdarma a zároveň produktů, na které se doprava zdarma nevztahuje a cena objednávky nepřesáhne 9.900 Kč s DPH, tak bude cena dopravy vypočtena dle aktuálního ceníku.
  • V případě, že bude zakázka rozdělena na několik závozů, má zákazník nárok na dopravu zdarma pouze na jeden závoz. Ostatní závozy budou naceněny individuálně.
  • V případě, že zákazník potřebuje zakázku dopravit jiným druhem přepravy než je dodávka s hydraulickým čelem do 2 500 kg (včetně palet), např. auto s rukou atd., bude cena za dopravu naceněna individuálně. Od 2 500 kg (včetně palet) je řešeno splnění podmínek pro dopravu zdarma či účtované dopravné individuálně před samotnou expedicí objednávky.


Uvedené všeobecné podmínky platí pouze v rámci České republiky. Dodací podmínky a cena dopravného do zahraničí se řeší individuálně při každé objednávce.

Pro získání více informací o dopravě zdarma nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo na telefonu: +420 373 034 241.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz