1. Úvod
  2. Inspirace bydlení

Inspirace bydlení

Zajímáte-li se o aktuální trendy z oblasti bydlení, doporučujeme navštívit stránky

www.tvbydleni.cz

 

Sprchování ve vaně bez potopy v koupelně 

Věčná otázka - vana, nebo sprchový kout? Dnešní doba velí sprchový kout, ale vana je v každém bytě třeba a také si určitě všichni chceme občas dopřát relax při horké koupeli. Možným řešením je kompromis, a to vana se zástěnou pro sprchování. Jaké jsou její možnosti, výhody a na co si dát pozor? A jaký materiál případně pro takovou zástěnu zvolit?


Designová koupelna nemusí stát majlant! 

Pořizujete byt, máte developerem nastavenou univerzální koupelnu, ale chcete změnu? Chcete designový a oproti standardu kvalitnější materiál, ale bojíte se ceny? Nabízí se zajímavá varianta klientských změn, kdy s nijak náročným finančním navýšením v porovnání s celkovou investicí do bytu získáte individuální koupelnu a zvýšíte tím hodnotu nemovitosti i případnou výši nájmu, za který budete schopni byt pronajímat. Zajímá vás víc? Koukněte na video a inspirujte se, jakými trendy lze koupelnu designově vybavit!

 

Trend velkoformátových obkladů a dlažeb!

Velkoformátové obklady a dlažby zmiňujeme často. A aby ne! Působí luxusním dojmem, jsou praktické na údržbu a opticky zvětšují každý prostor! 

 

Koupit levný sprchový kout se nemusí vyplatit!

 Kvalita, životnost a garance dodání náhradních dílů i za několik let. To jsou důvody, proč byste při výběru sprchového koutu neměli hledět pouze na design a cenu! 

 

Velkoformátové obklady a dlažby dosahují až 3 metrů a vypadají neuvěřitelně!

 V dobách minulých prošly formáty obkladů různými velikostmi, ale zvyk dlouho zůstal u menších formátů. Dnes na menší formáty úplně zapomeňte! Velkoformátové obklady vypadají honosně, mají snažší údržbu a opticky zvětší každý prostor! 

 

Konec trápení s dlažbou na terasách a balkonech! Položte ji na terče!

Může se stát, že vám dlažba na terase začne odmrzat třeba již po 5 letech. Chcete se tomu vyvarovat? Položte dlažbu na volně stavitelné terče, nebo gumové podložky! 

 

Jak mít velký sprchový kout, a přesto nezmenšit prostor koupelny?

Máte malou koupelnu, ale nechcete se vzdávat prostorného sprchového koutu? Máme tip, který by vaši situaci mohl vyřešit! 

 

Obklady a dlažby v imitaci dřeva? Rozhodně ano! 

Dřevo je bezesporu krásným prvkem každé domácnosti. Nicméně jeho údržba je náročná a použití se tak nemusí hodit do každé místnosti. Proč se ale vzdávat líbivého pohledu na dřevo? Využijte keramické obklady a dlažby! 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz