1. Úvod
  2. Rekonstrukce vily v pražské...

Rekonstrukce vily v pražské Ořechovce

2-stresovice_rozliseni 536-označena-vila.jpg

 

Ořechovka v Praze-Střešovicích je jednou z nejznámějších a nejdražších pražských vilových čtvrtí. My jsme se spolupodíleli se společností Koupelnové studio ČERO s.r.o. na rekonstrukci jedné z těchto vil. A jak finální rekonstrukce dopadla, to se můžete přesvědčit ve fotogalerii článku sami…

V koupelně 3. nadzemního podlaží byl použit lesklý obklad MaxFine travertino v rozměru 150x300 cm v kombinaci s dlažbou La Roche Grey 80x80 cm a doplněn o mozaiku Cubito. Tuto mozaiku jsme nechali vyrobit v našem výrobním závodě TechnoArt. Vše podtrhuje zvolená sanitární keramika a to konkrétně umyvadlo Hatria Grandangolo 150x50 cm, závěsné WC Villeroy Boch Subway 2.0 a urinál Duravit Starck.

Ve druhé koupelně (o patro níže) můžeme vyzdvihnout obklad MaxFine Onice Oro v lesklém provedení v rozměru 150x300 cm, který opět s použitou dlažbou La Roche Grey 80x80 cm tvoří zajímavou kombinaci. Koupelnu klient obohatil zároveň o mozaiku Cubito. Třešničkou na dortu je vybavení sanitární keramikou od předního výrobce Villeroy Boch ze série Subway 2.0, společně s podsvícenou vanou ze smaltované oceli Conoduo a volně stojícími umyvadly Emerso výrobce Kaldewei.

Ložnici zdobí velkoformátový obklad MaxFine Corten 150x300 cm v tloušťce 6 mm. Při nahlédnutí do kuchyně, která je spojena s obývacím pokojem Vás oslní stěna, která je tvořena obkladem z pravého kamene - Onyx. Kámen je podsvícen a tak při rozsvícení působí až magickým dojmem. Na podlahu zákazník zvolil dlažbu 160x160 cm La Roche Mud smooth.

Co se týče prostor sauny a wellness, tak na stěny byl použit obklad Stone mix – Travertino Cream naturale v multiformátu M3, dlažba opět La Roche Grey. To vše v kombinaci s mozaikou Cubito a dalšími prvky, které byly realizovány v našem výrobním závodu TechnoArt.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz