Vážení zákazníci, bližší informace ohledně vyřízení objednávek naleznete ... zde
Bližší informace ohledně vyřízení objednávek ... Více informací zde
  1. Titulní stránka
  2. Novostavba RD soukromého in...

Novostavba RD soukromého investora

rd-hana.jpg

Představujeme Vám další z nádherných projektů, novostavbu RD soukromého investora, na které se ProCeram spolupodílel se společností Creatisa Design s.r.o..

Vyjímečný dům v srdci Hané je moderní, minimalistický a plně funkční. Dominantním prostorem interiéru je prostorná hala, z níž se paprskovitě rozbíhají jednotlivé části domu. V interiéru byly použity jemné přírodní barvy a materiály, které navzájem propojuje dubové dřevo (dlažba) s bílou barvou, travertinem a přírodním lišejníkem.

V tomto interiéru svoji sílu prokázaly špičkové produkty nejvyšší světové úrovně - velkoformátové obklady a dlažby o formátu 3x1,5 metru, které se zde uplatnily skutečně ve velkém množství.

Obklady a dlažby Onice Oro a Onice Perla v rozměru 150x300 cm jsou použity v kuchyni a chodbách. MaxFine Travertino 150x300 cm v kombinaci se Selection Oak 20x120 cm zdobí designově vyjímečnou koupelnu a bazén. Dlažba Selection Oakv designu dřeva splňuje požadavek na protiskluznost v prostorech bazénu se zachováním výjimečného povrchu dřeva.

Jak realizace dopadla, se můžete přesvědčit ve fotogalerii tohoto článku sami…