1. Úvod
  2. O nás
  3. Grafické návrhy

Grafické návrhy

 

 

vizualizaceStavíte nebo plánujete rekonstrukci koupelny? Máte vybrané produkty a chcete se přesvědčit, že budou vhodné pro Váš projekt?

Vybrali jste si design a chcete vidět, jak zapadne do prostoru Vaší koupelny?

Rádi Vám pomůžeme .... 


Grafické návrhy oddělení e-shop společnosti ProCeram a.s.

Stavíte nebo plánujete rekonstrukci koupelny? Máte vybrané produkty a chcete se přesvědčit, že budou vhodné pro váš projekt? Vybrali jste si design a chcete vidět, jak by seděl do prostoru vaší koupelny? Nabízíme možnost grafického návrhu, který zhmotní Vaše představy. Po splnění podmínek (viz níže) je grafický návrh ZDARMA. Probereme s Vámi, jakou máte představu a zároveň co od koupelny očekáváte. Pomůžeme s výběrem obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů, které budou ve shodě s vaším rozpočtem.

Cena vizualizace: 1 500 Kč s DPH. V případě objednávky zboží nad 30 000 Kč s DPH v maloobchodních cenách vám bude částka za vizualizaci vrácena formou slevy. V tomto případě je tedy vizualizace ZDARMA.

Cena zahrnuje:

  • Vizualizaci jedné koupelny vč. samostatného WC
  • Fotorealistický výstup, 3 pohledy
  • 1 následnou úpravu obložení nebo zařizovacích předmětů (nezahrnuje úpravu dispozice místnosti). Každá další úprava nad tento rámec je zpoplatněna nevratnou částkou 500 Kč s DPH (placené úpravy nelze vrátit formou slevy)

Co od vás budeme potřebovat:

  • Půdorys místnosti (stačí ručně nakreslený a okótovaný)
  • Výšku stropu a jeho případné zkosení například u podkroví
  • Zakreslené dveře, okna, rozvody a odpady
  • Cenovou úroveň a požadovaný styl koupelny
  • Výběr obkladového materiálu. Případně je možné nechat výběr materiálu na našem designérovi, který se bude orientovat dle požadované cenové úrovně.

 

 


 

Vizualizace zpracujeme do týdne od předání podkladů. Podmínkou je uhrazení částky za vizualizaci.  Následné dílčí úpravy budou zpracovány taktéž do jednoho týdne od zadání. Zpracování návrhu vychází z předaných podkladů. Zpracovatel nenese zodpovědnost za případné rozdíly předaných podkladů se skutečností na stavbě. Spárořezy nejsou součástí grafického návrhu. Tato nabídka platí pouze pro zákazníky oddělení e-shop společnosti ProCeram a.s.. Veškeré osobní údaje jsou zpracovány s platnými zákony týkající se GDPR.

 

 

 

Máte zájem o vizualizaci? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz