RV TRADING

Zobrazit:   Kompletní série
Jednotlivé produkty
Filtry
Podrobné filtrování
Vybrané hodnoty
Nalezené hodnoty
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Vyberte nejdříve skupinu ze které chcete vybírat
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Použití
Použití obkladů a dlažeb
Design
Rozměr
Barva
Typ
Typ
Skladovost

Nabídky

Potřebujete položit podlahu? Pak se neobejdete bez terčů a vyrovnávacích podložek. Jednoduchým a kvalitním řešením jsou podlahové terče české společnosti RV Trading, která je od roku 2017 členem cechu podlahářů.

V nabídce naleznete především gumové terče s průměry 120 až 150 mm a výškou 3 až 5,5 mm. Terče jsou určeny pro suché kladení. Nechybí ani vyrovnávací podložky, které spolu s terčemi vytváří pod dlažbou podlahový rošt. Firma klade důraz na kvalitu a výrobky vynikají dlouhou životností, mrazuvzdorností a také snadnou manipulací. Skladbu dlaždic lze navíc kdykoliv rozebrat a opět složit. Terče a podložky se také snadno čistí. Položit dlažbu nebo vyměnit dlaždice vás již nebude stát všechny vlasy na hlavě.

Velkou výhodou jsou dále nižší pořizovací náklady, kdy pod dlažbu není třeba pokládat krycí betonovou mazaninu a maltové lože. V případě venkovní dlažby vás potěší možnost vpusti pro odvod dešťové vody. Společnost RV Trading dále poskytuje služby jako je betonování, zdění či omítkování.

Produkty

Je nám to líto, ale Vámi zvolené parametry neodpovídají žádnému zboží.