ROLTECHNIK

Zobrazit:   Kompletní série
Jednotlivé produkty
Filtry
Podrobné filtrování
Vybrané hodnoty
Nalezené hodnoty
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Vyberte nejdříve skupinu ze které chcete vybírat
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Použití obkladů a dlažeb
Design
Rozměr
Barva
Skladovost

Nabídky

Český výrobce sprchových koutů a van Roltechnik si zakládá na precizním zpracování svých produktů, a to už od roku 1991. Působí nejen v České republice, ale třeba i v Rakousku, Německu a Švýcarsku – tedy v zemích, kde je kvalita samozřejmostí. Celkem se jeho produkty prodávají v 25 zemích světa. Technologie výrobce Roltechnik splňují i náročné německé certifikáty. Design výrobků firma inovuje za pomoci nejlepších italských mistrů.

Závazkem tohoto východočeského výrobce sanitární techniky (sprchových koutů, sprchových vaniček a van) je neustálé zlepšování kvality, plnění požadavků a očekávání zákazníků a také důvěryhodnost. Potřebujete atypické řešení? Ani to nebývá pro firmu Roltechnik problém.

Pokud právě zařizujete či rekonstruujete koupelnu, uvažujte o sanitě od tohoto výrobce, který se mimo jiné snaží i o minimalizaci dopadů své činnosti na životní prostředí. Z nabídky moderních a designových sprchových koutů si určitě vyberete. Kout lze instalovat přímo na dlažbu s odtokem. Není ale problém vybrat si ke sprchovému koutu také kvalitní sprchovou vaničku.

Raději byste si pořídili vanu? Žádný problém. Vybírat můžete z různých tvarů a velikostí. A pokud se nemůžete rozhodnout mezi vanou a sprchovým koutem, pořiďte si jednoduše vanu se zástěnou.

Produkty

Je nám to líto, ale Vámi zvolené parametry neodpovídají žádnému zboží.