1. Úvod
  2. Značky
  3. CERSANIT

CERSANIT

Zobrazit:   Kompletní série
Jednotlivé produkty
Filtry a řazení
Podrobné filtrování
Vybrané hodnoty
Nalezené hodnoty
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Vyberte nejdříve skupinu ze které chcete vybírat
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Skladovost

Dostupnost
Min Max

Cersanit je polská značka s typickým modrým delfínkem v logu. Je evropskou špičkou ve svém oboru, kterým je především vybavení koupelen, sanitární keramika, koupelnový nábytek a keramické obklady a dlažby. Důkazem oblíbenosti a důvěryhodnosti značky Cersanit je i získané ocenění Superbrands.

V Polsku má Cersanit dokonce vlastní designerské studio, kde přicházejí na svět návrhy mnoha jejich produktových řad. Cersanit nabízí jak sanitární keramiku (umyvadla, bidety, toalety i pisoáry), tak i luxusní keramické vany a veškeré potřebné koupelnové příslušenství.

Další produktovou řadu Cersanit potom tvoří keramické dlažby a obklady, vyráběné v mnoha rozměrech, barvách, dekorech, vzorech i typech povrchu. Díky tomu si můžete zařídit vaši koupelnu přesně podle vašich představ. V nabídce najdete čtvercové i obdélníkové dlažby a obklady, ale i dekorativní vkládané obklady nebo ozdobné keramické lišty. Z dekorů pak nechybí geometrické nebo květinové motivy, design v imitaci dřeva či kamene ani stále oblíbené jednobarevné dlaždice. Cersanit nabízí obklady a dlažbu nejen do koupelen, ale také do kuchyní nebo dokonce na terasu či balkon.

Produkty

Je nám to líto, ale Vámi zvolené parametry neodpovídají žádnému zboží.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz