GALA

Zobrazit:   Kompletní série
Jednotlivé produkty
Filtry
Podrobné filtrování
Vybrané hodnoty
Nalezené hodnoty
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Vyberte nejdříve skupinu ze které chcete vybírat
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Použití obkladů a dlažeb
Design
Rozměr
Barva
Materiál

Skladovost

Nabídky

Španělská značka Gala se již více než padesát let zabývá výrobou sanitární techniky. Klade důraz na osobitost a design svých výrobků, ale nezapomíná ani na kvalitu, a stala se tak v tomto odvětví jedním z předních výrobců. Zakládá si totiž na své spolehlivosti.

Zajímá se o inovace a udržitelnost – díky tomu je její pozice na trhu tak silná. Monitoruje nové požadavky a trendy v segmentu sanity a snaží se jim své výrobky přizpůsobit. Veškerá výroba, obchod, marketing i kontrola kvality je soustředěna do města Burgos na severu Španělska. Po celé zemi je pak rozmístěno deset jejích dceřiných společností, které mají za úkol rozvoj domácího obchodu. Kromě toho vyváží Gala své výrobky do více než padesáti zemí na pěti kontinentech – a to s důrazem na Evropu.

Firma Gala vyrábí celé kolekce sanitární keramiky, jejíž složky k sobě dokonale ladí. Přijdou si na své jak milovníci minimalismu, tak ti, kteří dávají přednost neobvyklým tvarům a zajímavým řešením. Z nabídky umyvadel na desku, ale i z těch stojanových či závěsných, si určitě vyberete. V kolekcích nechybí ani toalety či bidety.

Produkty

Gala rohové umývátko závěsné design Deep by Jika 45x46 cm bílá
AkceDoporučujeme

Gala rohové umývátko závěsné design Deep by Jika 45x46 cm bílá

299 Kč / Ks
Sleva: 73% |1 089 Kč / Ks
skladem 217 Ks
8.1661.2.000.088.1