1. Zpět do série
  2. Úvod
  3. Progress Profiles Prolistel...
  4. Dekorační lišty

Progress Profiles Prolistel ACC lišta dekorační leštěná nerezová ocel lesk 1,5/270 cm

<
0 0
>
Výprodej

Progress Profiles Prolistel ACC lišta dekorační leštěná nerezová ocel lesk 1,5/270 cm

Dostupnost:
na dotaz

Na dotaz

Toto zboží se již nevyrábí a nelze tedy doobjednat u dodavatele. Je ale ještě možné, že je za výprodejovou cenu blokované na některém z našich skladů, proto nás prosím kontaktujte.

Tento produkt nelze koupit
ID produktu: PLTAC15
EAN: 8031893023137
Obsah balení: 1 ks
Informace o produktu

O sérii Dekorační lišty

Při plánování stavby bytu nebo při rekonstrukci koupelny budete jistě zvažovat možnosti obkladu. Hitem posledních let jsou koupelny bez dlaždic nebo velkoformátové dlažby s rektifikací. Při obkládání bude viditelnost spár minimální, takže celkový dojem bude působit celistvě. Efektivním doplněním plochy jsou dekorační lišty, které nenaruší jednolitost a zároveň koupelnu ozvláštní. Profily je možné použít také jako dělící prvek mezi různými povrchy. Umístit je můžete horizontálně i vertikálně. Pro lepení se používá stejné lepidlo jako na dlaždice. K dispozici jsou dekorační lišty s leštěným nebo kartáčovaným povrchem nerezové oceli či varianta leštěného chromu nebo eloxovaného stříbra. Profil nabízíme jak zakulacený, tak pravoúhlý.

O produktu:

Prolistel ACC jsou dekorativní profily vhodné pro použití do obkládaných ploch keramických obkladů, přírodních kamenů nebo mozaiky. Profily Prolistel ACC jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli AISI 304/1.4301-V2A. Tyto profily lze pouřít jako horizontální i vertikální dekorace v obkladu i v dlažbě, bez ohledu na její tloušťku. Současně je možné tyto profily použít jako dělící prvek mezi různými povrchy. Profily se lepí pomocí stejného lepidla jako dlaždice. K dispozici jsou v leštěné a kartáčované nerezové oceli.

O výrobci Progress Profiles:

Italský výrobce Progress Profiles má ve své široké nabídce více než 6 000 lišt z PVC, nerezové oceli, hliníku, z mosazi, dřevě, voděodolné membrány a drenážní systémy pro všechny druhy, které v rámci realizace obkladů a dlažeb potřebujete. Výrobní prostory rozkládající se na ploše více než 10 000 metrů čtverečních a nejmodernější zařízení, je určeno k výrobě inovativních řešení technických i dekoračních detailů interiérů i exterérů pro obytné a komerční prostory. Ještě před 20 lety nikdo lišty nepoužíval. Dodavatelé obkladů měli vždy v nabídce tzv. jolly. Byly to vlastně podbroušené dlaždice připravené pro kamenické rohy. Samozřejmě u ekonomických produktů tyto prvky nebyly. Z tohoto důvodu se v rámci zkvalitnění stavební výroby začaly objevovat první plastové rohové lišty. S vývojem doby začaly přicházet i kvalitní kovové prvky, které se kromě technických detailů snažily řešit i design.

Technické parametry:

BarvaNerez
MateriálNerez
Země původuItálie
Rozměr skutečný270/15
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (9)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz