Dlažba Rako Extra slonová kost 60x60 cm matná rektifikovaná druhá jakost

Akce

Dlažba Rako Extra slonová kost 60x60 cm matná rektifikovaná druhá jakost

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 4.32 m²
Výrobce:
Doporučená cena:
667 Kč / m²
Ušetříte s DPH:
58% ( 388 Kč / m² )
Vaše cena:
279 Kč / m²
231 Kč bez DPH
1 Balení = 1.08 m² = 301 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: DAR63720.2
Obsah balení: 1.08 m²
Hmotnost: 24.84 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Extra:

Matný saténový povrch na slinutých glazovaných dlaždicích série Extra byl docílen pomocí digitálního tisku a speciální glazuře. Série Extra zaujme nejen funkčním designem, ale také rozměry 80 x 80 cm a 40 x 80 cm v šesti barvách: bílá, slonová kost, světle šedá, tmavě šedá, hnědo-šedá a černá. Rektifikované formáty 80 x 80 cm jsou předurčeny k individuálním kombinacím na podlaze a formát 40 x 80 cm na stěně. Pro obložení zaoblených tvarů je také nabízena řezaná mozaika 30 x 30 cm (kostičky 5 x 5 cm) ve všech nabízených barvách. Samozřejmostí kompletní nabídky jsou sokly a schodové prvky.

Druhá jakost

Jedná se o druhou jakost výrobce Rako. Dlaždice mají ve většině případů tonalitní odchylky oproti standardní výrobě nebo mohou být dodány ve více tonalitách. Dlaždice také mohou vykazovat drobné pohledové vady, jako například, malé tečky v glazuře, nerovnoměrné fasety nebo velice drobná poškození. Nejedná se ale o vážná poškození, jako např. ulomené, prasklé nebo jinak vážně poškozené dlaždice. V případě pokládky druhé jakosti doporučujeme upozornit na tuto skutečnost obkladače, aby pokládce věnoval zvýšenou pozornost. Dlaždice, které nebudou zcela v pořádku, může použít na dořezy, sokly atd. Více zde ...

O společnosti Rako:

Lasselsberger, s.r.o. je jediným výrobcem keramických obkladů značky Rako v Česku a zároveň patří mezi nejvýznamnější výrobce v Evropě. Tradiční česká značka Rako se může pochlubit úspěšnou více jak 130. letou historií, během níž vnikla pestrá paleta realizací vytvořených z keramických obkladů a dlažeb. V současné době probíhá výroba v pěti výrobních závodech: Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany, Borovany. Lasselsberger, s.r.o. Výroba ekologicky šetrných výrobků je součástí firemní strategie. Průběžné pravidelné zkoušky materiálů zaručují, že každý výrobek splňuje při expedici nejpřísnější kritéria kvality. Vysoká kvalita výrobků Rako odpovídá systémům řízení jakosti a služeb podle mezinárodní normy ISO 9001 a navíc prvotřídní kvalitu potvrzují certifikáty renomovaných zkušebních ústavů.

Technické parametry:

BarvaŠedá světlá
GlazuraAno
PovrchMatný
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
ProtiskluzR9
Tloušťka střepu (cm)1
Stupeň otěruPEI 5
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaAno - V2 malá odchylka
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný59,8x59,8x1
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (24)

Doporučené produkty pro realizaci (15)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241