Terč pod dlažbu rektifikační samonivelační H155-245 mm bez podložky

IH155245DSN00.jpg
<
0 0
>

Terč pod dlažbu rektifikační samonivelační H155-245 mm bez podložky

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 320 ks
Vaše cena:
173 Kč
143 Kč bez DPH
1 Ks = 173 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: IH155245DSN00
Obsah balení: 1 ks
Informace o produktu
  • Bez gumové podložky.

Kompletní specifikace

Rektifikační samonivelační terče s kyvnou hlavou pod dlažbu H 155-245 slouží pro suchou pokládku plošné dlažby zejména na střešních konstrukcích, terasách, balkónech, lodžiích atd. za účelem zpřístupnění zaizolavaného střešního pláště pro další využití (např. pro letní zahrádky, kavárny, restaurace, chodníky, aj.). Kyvná samonivelační hlava automaticky vyrovnává sklon až do 5%. Není tedy nutné používat sklonové podložky, což ulehčuje samotnou realizaci terasy.

Terče jsou tak uzpůsobené, že perfektně odvádějí dešťovou vodu. Terče jsou zejména vhodné na velkých plochách s velkým provozem, neboť zaručují plynulý odtok vody i při velkých přívalových deštích.

Dlažbu pokládáme přímo na izolační souvrství střešního pláště bez nanášení vrstvy betonu či lepidla. Dlažba je pevně usazena v terčích aniž by docházelo k bočním pohybům. Terče jsou vyrobeny z umělé hmoty (liten), tak aby nepoškodily izolační souvrství a plnily svoji funkčnost i z hlediska zatížení a propustnosti vody. Při kladení na izolaci z PVC doporučujeme pod terč použít textilii min. o hmotnosti 300 g.

TERČE pod prefabrikovanou dlažbu slouží pro kladení teracové, betonové či kamenné dlažby na sucho. Terče mají diametr základny 208 mm a na líci ve čtvrtinách kruhu speciální vyčnívající trny dlouhé cca 15 mm, které určují tloušťku spáry mezi dlaždicemi.  Uložená dlažba spočívá vždy svým rohem na čtvrtině kruhové podložky. Trny zaručují, že dlažba na všech stranách perfektně sedí.

Gumová podložka

Tento samonivelační terč není dodáván s gumovou podložkou. Gumová podložka slouží pro vyrovnání drobných nerovností a také přispívá k eliminaci kročejové neprůzvučnosti do podkladní konstrukce. Podložka je v případě potřeby dělitelná.

Podložka (hlava) má diametr 120 mm. Trny, určující spáru mezi dlažbou mají tloušťku 3 mm. V případě potřeby můžeme spáru rozšířit pomocí distančních křížků. Trny se snadno dají odstranit pro pokládku dlažby v rozích. Povrch podložky je zdrsněný, aby dlažba perfektně seděla. Kloub umožňuje pohyb hlavy a tím vyrovnávat sklon terasy až do 5%.

Rektifikační šroub umožňuje nastavení výšky terče od 155 – 245mm.

Závit udržuje šroub v nastavené výšce.

Základna má diametr 208 mm.

Technické parametry:

Země původuČeská republika
Rozměr skutečný15,5x24,5
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (19)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz