Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde
  1. Titulní stránka
  2. TV Bydlení spustila novou s...

TV Bydlení spustila novou sekci Aktualit

Internetová televize TVbydleni.cz brzy oslaví rok na našem trhu. Za tu dobu natočila přes stovku pořadů, reportáží i magazínů z prostředí bydlení. Zajímají se nejen o samotný průběh staveb domů a rekonstrukcí bytů, ale také o nové trendy v bydlení, bytovém designu i technologických novinek. Spolupracují s developery, významnými partnery na trhu i s nejznámějším veletrhem bydlení For Interior.

Nově přichází s rubrikou Aktuality. V této sekci najdou diváci ty nejčerstvější zprávy. Novinky setýkají nejen nových bytových trendů, užitečných rad, ale i aktuálních ožehavých témat, které trápí společnost. TVbydleni.cz informuje například svoje čtenáře skrze aktuality o propadu rezidenčního trhu v Praze, o nedostatku parkovacích míst, ale také dává tipy na levné doplňky, které zútulní váš domov.

Pro spuštění nové rubriky zvolili moderní a přehledný design, aby čtenáři našli vždy všechno rychle a přehledně. Denně se tak můžete těšit na novou zprávu ze světa bydlení doplněnou o detailní fotografie. 

 

Již první reakce ukazují, že zájem o zprávy z odvětví bydlení je vysoký a stávají se nedílnou součástí denního přísunu informací.

 

Posuďte sami na http://www.tvbydleni.cz/aktuality/

Hodnocení obchodu na Zboží.cz