1. Titulní stránka
  2. Rok od spuštění TV BYDLENÍ

Rok od spuštění TV BYDLENÍ

tvbydleni-top.png

TVbydleni.cz je internetová televize, která svůj start oznámila dne 10. května minulého roku. Za celým projektem stojí populární moderátor Míra Hejda, který je zároveň i ředitelem společnosti.

V návštěvnosti webu po roce působení atakují hranici 50 000 diváků měsíčně. Publicitu si však TVbydleni.cz získala i na sociálních sítích. Na Facebooku má nyní přes 5 000 fanoušků a na Instagramu přes 10 000 sledujících, čímž se řadí mezi TOP české profily o bydlení.

Televize má své stálé studio v New Living Center, kde se nachází 22 showroomů designových značek právě zoblasti bydlení. Televize natočila - jak ve svém studiu, tak v exteriérech - přes 100 reportáží a přes dalších 100 kratších sestřihů a soutěžních videí.

Na své konto si může připsat čtrnáctidílný seriál Stavba není sen – stavba domu, který byl již odvysílán. Rok 2018 odstartovala natáčením pokračování tohoto seriálu. Ve druhé sérii seriálu se štáb na několik měsíců zabydlí v holobytu plném suti a prachu a bude sledovat zásadní okamžiky rekonstrukce bytu, aby divákům zprostředkoval co nejvíce ze stavebních prací. V letošním roce bude následovat i třetí série, která se bude věnovat stavbě domu na klíč.

Roční narozeniny televize oslavila rozšířením svého portfolia o novou rubriku Aktuality. V této sekci nalézají diváci denně ty nejčerstvější zprávy ze světa bydlení. Novinky se týkají nejen nových bytových trendů, užitečných rad, ale i aktuálních ožehavých témat, které trápí společnost.

Rok 2018 se pro TVbydleni.cz zapíše též jako rok, kdy spustila nový pořad Developerské projekty, ve kterém bude pro diváky mapovat jejich budoucí bydlení a lokalitu s kompletní občanskou vybaveností.