Vážení zákazníci, bližší informace ohledně vyřízení objednávek naleznete ... zde
Bližší informace ohledně vyřízení objednávek ... Více informací zde
  1. Titulní stránka
  2. Living Media spojuje tři me...

Living Media spojuje tři media o bydlení, architektuře a lifestylu

Nově vzniklá mediální skupina Living Media zastřešuje TVbydleni.cz, TVarchitect.com a Mercury’s Way Magazine. Cílem tohoto spojení je rozšíření zásahu napříč publikem všech tří značek, a to nejen v rámci sledovanosti, ale i odbornosti. TV Bydlení je již rok významným médiem na poli bydlení, kde lidé nacházejí inspiraci, rady, novinky, zajímavé technologie, a to populární formou – pomocí pořadů, videí z výroby, vzorkoven a výstav. TV Architect je oblíbená u odborné veřejnosti především z řad architektů a Mercury‘s Way Magazine je časopis o životním stylu s tipy na luxusní zboží a služby.

„To spojení nám dává velký smysl. A už teď na začátku máme pozitivní odezvy od některých našich stávajících klientů. Publikum TV Bydlení je jasné a důležité pro nás je, že stále narůstá, to nás velmi těší. Cílová skupina TV Architect je hlavně z řad architektů a odborníků, to je něco speciálního a už teď víme, že to to skvěle doplňuje s TV Bydlení. Chceme hlavně využít synergií mezi médii a maximalizovat přínosy pro všechny. To je to, proč se spojujeme a zároveň rozšiřujeme.“ říká Míra Hejda, generální ředitel Living Media.

TV Bydlení a TV Architect fungují vedle sebe od svých počátků, k užší spolupráci ale došlo až nyní. Úplnou novinkou je lifestylový magazín Mercury’s Way Magazine. Ten doposud vycházel ve dvojjazyčné česko-ruské podobě a cílil především na movitou ruskou klientelu. Novinkou v jarním vydání, které bude prvním oficiálním vydáním pod Living Media, bude rozšíření magazínu o anglický jazyk.

TV Bydlení aktuálně připravuje nové pořady: „S Hankou Reinders Mašlíkovou budeme dělat Bydlení slavných. Chceme dát lidem zajímavou inspiraci a samozřejmě bude zajímavé nakouknout k celebritám domů. S Michalem Jančaříkem se zaměříme na hodně náročné téma. Pořad jsme nazvali jednoduše Bydlení handicapovaných a máme za cíl pomoci lidem, kteří se dostali do složitých životních situací. Michal skončil nečekaně na vozíku a je připraven nám popsat, co všechno musel ve svém životě tzn. i bydlení změnit.“ uvádí Viktor Nový, programový ředitel.

A nové pořady se chystají i na TV Architect, která vysílá aktuálně nejoblíbenější pořad Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše. „Víme, že architekty u nás nejvíce baví samotní architekti. Toho chceme využít, a proto se nové pořady budou zaměřovat hlavně na jejich práci, příběhy a také problémy, které denně řeší.“ dodává Viktor Nový.

Oficiální stránky (rozcestník): https://www.living-media.cz

Kontaktní osoba: Lucie Kratochvílová, info@living-media.cz, +420 776 456 111