ROLTECHNIK

Zobrazit:   Kompletní série
Jednotlivé produkty
Filtry
Podrobné filtrování
Vybrané hodnoty
Nalezené hodnoty
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Vyberte nejdříve skupinu ze které chcete vybírat
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Základní sortiment
Styl
Rozměr
Barva
Skladovost

Nabídky

Český výrobce sprchových koutů a van Roltechnik si zakládá na precizním zpracování svých produktů, a to už od roku 1991. Působí nejen v České republice, ale třeba i v Rakousku, Německu a Švýcarsku – tedy v zemích, kde je kvalita samozřejmostí. Celkem se jeho produkty prodávají v 25 zemích světa. Technologie výrobce Roltechnik splňují i náročné německé certifikáty. Design výrobků firma inovuje za pomoci nejlepších italských mistrů.

Závazkem tohoto východočeského výrobce sanitární techniky (sprchových koutů, sprchových vaniček a van) je neustálé zlepšování kvality, plnění požadavků a očekávání zákazníků a také důvěryhodnost. Potřebujete atypické řešení? Ani to nebývá pro firmu Roltechnik problém.

Pokud právě zařizujete či rekonstruujete koupelnu, uvažujte o sanitě od tohoto výrobce, který se mimo jiné snaží i o minimalizaci dopadů své činnosti na životní prostředí. Z nabídky moderních a designových sprchových koutů si určitě vyberete. Kout lze instalovat přímo na dlažbu s odtokem. Není ale problém vybrat si ke sprchovému koutu také kvalitní sprchovou vaničku.

Raději byste si pořídili vanu? Žádný problém. Vybírat můžete z různých tvarů a velikostí. A pokud se nemůžete rozhodnout mezi vanou a sprchovým koutem, pořiďte si jednoduše vanu se zástěnou.

Produkty