MOSAICO+

Zobrazit:   Kompletní série
Jednotlivé produkty
Filtry
Podrobné filtrování
Vybrané hodnoty
Nalezené hodnoty
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Vyberte nejdříve skupinu ze které chcete vybírat
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Použití obkladů a dlažeb
Design
Rozměr
Barva
Barevná variabilita

Chemická odolnost

Kalibrace

Povrch

Tloušťka střepu (cm)

Typ střepu

Skladovost

Nabídky

Společnost Mosaico+ je italská špička v oboru koupelnové mozaiky. V jejich portfoliu najdeme 15 rozmanitých kolekcí mozaik v různých barvách i velikostech dílků. Mozaiky od společnosti Mosaico+ mohou být skleněné i keramické, ale třeba i z imitace kovů; některé modely jsou dokonce mrazuvzdorné a tudíž vhodné i do exteriérů. Najdete zde jak jednobarevné kolekce ve všech barvách spektra, tak i mozaiky laděné do dvou a více barev.

Efektní mozaiky působí luxusně v každé koupelně, dají se však použít i v bazénech, na chodbách či schodištích, komerčních prostorech, hotelích, lázních nebo jako dekorace do kuchyně.

Společnost, založená v roce 2008, sídlí v italském městě Carpacco, které je centrem mozaikářské tradice a kde má značka i svůj vlastní showroom o rozloze 700 m2. Ve vlastním designerském studiu navrhuje značka nové koncepty a modelové řady, přičemž se soustředí na kvalitu zpracování a osobité umělecké ztvárnění každého produktu. Společnost Mosaico+ je součástí skupiny Mapei, významného výrobce adheziv.

Produkty

zobrazeno 4 z celkem 20
Zobrazit všechny produkty