MOSAICO+

Zobrazit:   Kompletní série
Jednotlivé produkty
Filtry
Podrobné filtrování
Vybrané hodnoty
Nalezené hodnoty
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Vyberte nejdříve skupinu ze které chcete vybírat
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Použití
Základní sortiment sanita
Základní sortiment
Rozměr
Barva
Typ
Typ
Barevná variabilita

Chemická odolnost

Kalibrace

Povrch

Tloušťka střepu (cm)

Typ střepu

Skladovost

Nabídky

Společnost Mosaico+ je italská špička v oboru koupelnové mozaiky. V jejich portfoliu najdeme 15 rozmanitých kolekcí mozaik v různých barvách i velikostech dílků. Mozaiky od společnosti Mosaico+ mohou být skleněné i keramické, ale třeba i z imitace kovů; některé modely jsou dokonce mrazuvzdorné a tudíž vhodné i do exteriérů. Najdete zde jak jednobarevné kolekce ve všech barvách spektra, tak i mozaiky laděné do dvou a více barev.

Efektní mozaiky působí luxusně v každé koupelně, dají se však použít i v bazénech, na chodbách či schodištích, komerčních prostorech, hotelích, lázních nebo jako dekorace do kuchyně.

Společnost, založená v roce 2008, sídlí v italském městě Carpacco, které je centrem mozaikářské tradice a kde má značka i svůj vlastní showroom o rozloze 700 m2. Ve vlastním designerském studiu navrhuje značka nové koncepty a modelové řady, přičemž se soustředí na kvalitu zpracování a osobité umělecké ztvárnění každého produktu. Společnost Mosaico+ je součástí skupiny Mapei, významného výrobce adheziv.

Produkty

zobrazeno 4 z celkem 20
Zobrazit všechny produkty