APARICI

Zobrazit:   Kompletní série
Jednotlivé produkty
Filtry
Podrobné filtrování
Vybrané hodnoty
Nalezené hodnoty
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Vyberte nejdříve skupinu ze které chcete vybírat
Nebylo nic nalezeno odpovídajícímu filtru
Použití obkladů a dlažeb
Design
Styl

Cena
0 0
Cenové úrovně
Rozměr
Barva
Barevná variabilita

Glazura

Chemická odolnost

Kalibrace

Mrazuvzdornost

Povrch

Typ glazury

Typ střepu

Skladovost

Nabídky

Španělská keramika Aparici je spojením tradiční manufaktury a inovativního designu. Rodinná firma stojí na 4 základech, kterými jsou kvalita vyšší než očekávání, skvělý tým designérů a dalších expertů, personalizované služby a dlouhodobá globální síť prodejců.

V nabídce naleznete především dekorativní obklady, které dodají vaší koupelně či jiné místnosti nový rozměr. Zaujmou vás zejména matné odstíny barev a povrchová glazura. Na obklady se navíc můžete spolehnout v jakékoliv situaci – snadno se čistí a díky kvalitním materiálům vynikají dlouhověkostí. Povrch je také odolný vůči chemickým látkám. Přesto, že se jedná o naprostou špičku v oboru, jsou výrobky cenově dostupné.

Mezi nejznámější kolekce patří Ceramic, Porcelain a Mosaic, ve kterých naleznete glazované obklady především na červeném a bílém střepu. Keramika Aparaci je vždy ozdobou jak moderních, tak klasických interiérů. Společnost se dále pyšní důrazem na životní prostředí, především díky efektivní výrobě, která má nízký dopad na přírodní zdroje.

Produkty

Obklad/Dekorace Aparici Quantum ivory 25x76 cm

Obklad/Dekorace Aparici Quantum ivory 25x76 cm

259 Kč / m2
Sleva: 86% |1 836 Kč / m2
skladem 41.23 m2
AP004/V