Listela Siko Laura zelená 5x25 cm (2ks)

Výprodej

Listela Siko Laura zelená 5x25 cm (2ks)

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 224.00 set
Výrobce:
Doporučená cena:
98 Kč
Ušetříte s DPH:
81% ( 79 Kč )
Vaše cena:
19 Kč
16 Kč bez DPH
1 set = 19 Kč
U Vás do 5 dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: WLAGE091.1
Obsah balení: 1 ks
Informace o produktu

O sérii Laura:

Série Laura nabízí lesklé obklady ve formátu 25x33 cm v přírodních tónech béžového, modrého, hnědého mramoru. Klasický design těchto obkladů doplňují moderní sady 2 listel (5x25 cm), z nichž jedno má v sobě geometrické prvky a druhé svou lehkostí dává vyniknout jednoduchosti a elegantnosti vaší koupelny.

O společnosti Rako:

Lasselsberger, s.r.o. je jediným výrobcem keramických obkladů značky Rako v Česku a zároveň patří mezi nejvýznamnější výrobce v Evropě. Tradiční česká značka Rako se může pochlubit úspěšnou více jak 130. letou historií, během níž vnikla pestrá paleta realizací vytvořených z keramických obkladů a dlažeb. V současné době probíhá výroba v pěti výrobních závodech: Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany, Borovany. Lasselsberger, s.r.o. Výroba ekologicky šetrných výrobků je součástí firemní strategie. Průběžné pravidelné zkoušky materiálů zaručují, že každý výrobek splňuje při expedici nejpřísnější kritéria kvality. Vysoká kvalita výrobků Rako odpovídá systémům řízení jakosti a služeb podle mezinárodní normy ISO 9001 a navíc prvotřídní kvalitu potvrzují certifikáty renomovaných zkušebních ústavů.

Technické parametry:

BarvaZelená
GlazuraAno
PovrchLesklý
KalibraceAno
MrazuvzdornostNe
Tloušťka střepu (cm)0,7
Typ střepuHutný střep
Typ glazuryRotocolor
Barevná variabilitaNe
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný5x25
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (24)

Doporučené produkty pro realizaci (5)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz