Ideal Standard Connect umyvadlo Cube 70 cm

1.jpg
<
0 0
>
Výprodej

Ideal Standard Connect umyvadlo Cube 70 cm

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 1 ks
Doporučená cena:
7 599 Kč
Ušetříte s DPH:
47% ( 3 609 Kč )
Vaše cena:
3 990 Kč
3 298 Kč bez DPH
1 Ks = 3 990 Kč
U Vás do 5 dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: E773601
EAN: 5017830389255
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 20 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Connect:

S kolekcí Connect si můžete svou ideální koupelnu velmi snadno sami sestavit. Ať již budete chtít vybavit koupelnu pro celou rodinu nebo koupelnu pro hosty, tak vám kolekce Connect nabízí mnoho různých velikostí, tvarů a vy vždy najdete možnost, která vám bude vyhovovat. Jednoduše si mezi umyvadly kolekce Connect vyberte svého favorita a již můžete kombinovat s klozetem, bidetem, sprchovou vaničkou a doplňky ze široké nabídky této kolekce. Všechny součásti kolekce Connect se pak sloučí v jeden dokonale harmonický celek.


Charakteristika výrobku:

  • Umyvadlo závěsné.
  • Barevné provedení: Bílá.
  • Šířka: 70 cm.
  • Hloubka: 46 cm.
  • Výška: 14 cm.
  • Varianta: S jedním otvorem pro baterii.

 

O společnosti Ideal Standard:

Společnost Ideal Standard International působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky a je společností s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro privátní i komerční projekty. Základní strategií společnosti Ideal Standard je zaměření na vývoj, industrializaci a dodávky inovativních řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků.
Historie společnosti začala již před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci, která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel. Inovativní řešení se pak prolíná celou historií Ideal Standard. V roce 1969 firma Ideal Standard vyvinula první závěsné WC, v roce 1970 první keramickou kartuši, společnost také jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízí výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy. Prioritou společnosti Ideal Standard je také ochrana životního prostředí, proto vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami, tak aby minimalizovali dopad výroby na životní prostředí.


Technické parametry:

Země původuČeská republika
Rozměr skutečný70x46
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (24)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz