Dlažba FMG MaxFine Exclusive Portoro 150x300 cm lucidato rektifikovaná

<
0 0
>
Výprodej

Dlažba FMG MaxFine Exclusive Portoro 150x300 cm lucidato rektifikovaná

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 4.50 m²
Výrobce:
Doporučená cena:
6 820 Kč / m²
Ušetříte s DPH:
43% ( 2 930 Kč / m² )
Vaše cena:
3 890 Kč / m²
3 215 Kč bez DPH
1 Balení = 4.5 m² = 17 505 Kč
U Vás do 5 dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: L315337MF6
EAN: 8014701487345
Obsah balení: 4.5 m²
Hmotnost: 63 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Dekorace z velkoformátové dlažby

Jak poskytnout interiéru něco neobvyklého, ohromujícího a zároveň krásného? "Stačí jedna velká dlaždice". Vyberte si design velkoformátové dlažby a tu následně nalepte na stěnu. Ať už za televizi, na prázdnou stěnu nebo s ní obložte nosný sloup. Dlažbu Vám zformátujeme na přesný rozměr a případně i vytvoříme potřebné otvory. Jedná se o dlažby, které většinou máme posledním kusem skladem a z toho důvodu je nastavena tato neuvěřitelná cena jako doprodej.

Využijte toho a vytvořte Váš interiér jedinečným za minimální cenu.

Ideální dekorativní prvek vhodný například:

- za televizi
- na holou stěnu
- kolem nosného sloupu
........

O společnosti FMG:

FMG (Fabrica Marmi e Graniti) je součástí společnosti Iris. Společnost Iris patří mezi nejsilnější lídry v oboru. Majitel Minozzi byl průkopníkem mnoha novinek v oboru, spolufinancoval vývoj technologií a první zavedl například technologii vertikálního násypu – plně probarvený střep s dokonalou kresbou. A právě tuto novou obchodní koncepci na trh zavedl pod logem FMG.

Co je vlastně FMG Style?

Jednotlivé výrobky jsou kopií přírodních předloh. Do této skupiny patří všechny neglazované produkty vyráběné nejmodernější technologií, kterou dnes vlastní minimum výrobců. Technologie výroby je shodná, stejně jako když příroda „tvořila" kámen. Průmyslová výroba eliminuje všechny negativní příměsi. Přednosti produktů FMG vynikají především tam, kde originální materiál je měkký, nasákavý, nebo se jedná o atypické, nebo vytěžené barvy, kde je dnes velmi vysoká cena.

Úprava a formátování produktů FMG

Materiál s tloušťkou střepu 0,9-1,2 mm je plně probarven v celé síle střepu a díky tomu je možné jej dále upravovat (vrstvit, brousit a leštit) stejně jako přírodní kámen. Tyto úpravy provádíme v naší fabrice TechnoArt, kde za pomocí nejmodernějších strojů a postupů vznikají z těchto materiálů jedinečné tvarové prvky, jak například schodové stupně, parapetní desky, kuchyňské, koupelnové a barové desky, obložení krbů, bazénové hrany a mnoho dalšího. V TechnoArtu také za pomocí vodního paprsku formátujeme zákazníkům velkoformátové dlažby se šestimilimetrovým střepem, jejichž formátování je bez profesionálního nářadí problematické.

Technické parametry:

BarvaČerná
GlazuraNe
PovrchLesklý
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
Tloušťka střepu (cm)0,6
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Barevná variabilitaAno
Chemická odolnostAno
Země původuItálie
Rozměr skutečný150x300x0,6

Dodatkové parametry:

Skupina 300
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (12)

Doporučené produkty pro realizaci (7)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz