1. Zpět do série
  2. Úvod
  3. Obklady a dlažby
  4. Druhá jakost
  5. Dlažba Rako Taurus Industri...

Dlažba Rako Taurus Industrial 76 SRM nordic 20x20 cm matná druhá jakost

Výprodej

Dlažba Rako Taurus Industrial 76 SRM nordic 20x20 cm matná druhá jakost

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 0.68 m²
Výrobce:
Doporučená cena:
1 366 Kč / m²
Ušetříte s DPH:
72% ( 987 Kč / m² )
Vaše cena:
379 Kč / m²
313 Kč bez DPH
1 Balení = 0.68 m² = 258 Kč
U Vás do 5 dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: TRM29076.2
EAN: 8590596146272
Obsah balení: 0.68 m²
Hmotnost: 19.04 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Taurus Industrial:

Série Taurus Indiustrial českého výrobce Rako nabízí slinuté, neglazované dlažby vhodné zejména do vytížených provozů, jako například potravinářské provozy nebo provozy s požadavkem na odolnost vůči vysoké zátěži. Pozitivem je široká nabídka především technických reliéfů. Dlažba je vyráběna v tloušťce střepu 9 mm, ale i v tloušťce 15 mm pro extrémně zatížené prostory (pohyb vysokozdvižných vozíků, těžké techniky, atd.). Série Taurus Industrial ve svém portfóliu zahrnuje i speciální dlažby pro nevidomé.

Druhá jakost

Jedná se o druhou jakost výrobce Rako. Dlaždice mají ve většině případů tonalitní odchylky oproti standardní výrobě nebo mohou být dodány ve více tonalitách. Dlaždice také mohou vykazovat drobné pohledové vady, jako například, malé tečky v glazuře, nerovnoměrné fasety nebo velice drobná poškození. Nejedná se ale o vážná poškození, jako např. ulomené, prasklé nebo jinak vážně poškozené dlaždice. V případě pokládky druhé jakosti doporučujeme upozornit na tuto skutečnost obkladače, aby pokládce věnoval zvýšenou pozornost. Dlaždice, které nebudou zcela v pořádku, může použít na dořezy, sokly atd. Více zde ...

O společnosti Rako:

Lasselsberger, s.r.o. je jediným výrobcem keramických obkladů značky Rako v Česku a zároveň patří mezi nejvýznamnější výrobce v Evropě. Tradiční česká značka Rako se může pochlubit úspěšnou více jak 130. letou historií, během níž vnikla pestrá paleta realizací vytvořených z keramických obkladů a dlažeb. V současné době probíhá výroba v pěti výrobních závodech: Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany, Borovany. Lasselsberger, s.r.o. Výroba ekologicky šetrných výrobků je součástí firemní strategie. Průběžné pravidelné zkoušky materiálů zaručují, že každý výrobek splňuje při expedici nejpřísnější kritéria kvality. Vysoká kvalita výrobků Rako odpovídá systémům řízení jakosti a služeb podle mezinárodní normy ISO 9001 a navíc prvotřídní kvalitu potvrzují certifikáty renomovaných zkušebních ústavů.

Technické parametry:

BarvaŠedá
GlazuraAno
PovrchMatný
KalibraceNe
MrazuvzdornostAno
ProtiskluzR11
Tloušťka střepu (cm)1,5
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryRotocolor
Barevná variabilitaNe
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný19,8x19,8x1,5
Technické parametry Dokumenty ke stažení (1)

Dostupné dokumenty

Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (24)

Doporučené produkty pro realizaci (7)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz