1. Zpět do série
 2. Úvod
 3. Sanitární keramika
 4. Sirius
 5. Ideal Standard Sirius umyva...

Ideal Standard Sirius umyvadlo s jedním otvorem pro baterii 55x45 cm bílá

VID_Ulysse_W409501_Cuto_NN.jpg
<
0 0
>

Ideal Standard Sirius umyvadlo s jedním otvorem pro baterii 55x45 cm bílá

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 24 ks
Série:
Doporučená cena:
1 614 Kč
Ušetříte s DPH:
35% ( 570 Kč )
Vaše cena:
1 044 Kč
863 Kč bez DPH
1 Ks = 1 044 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: W409501
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 13 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Sirius:

Série Sirius je zástupcem nejlevnější sanitární keramiky, kterou nabízíme. Je pravdou, že na trhu se objevují levnější produkty dovážené převážně z Číny nebo z Turecka, ale určitě jste již pochopili, že se soustředíme jen na kvalitní evropské produkty, čímž podporujeme evropskou ekonomiku a tedy i naši budoucnost. Výrobce této série je společnost Ideal Standard.


Charakteristika výrobku:

 • Umývátko závěsné.
 • Barevné provedení: Bílá.
 • Šířka: 60 cm.
 • Hloubka: 46 cm.
 • Výška: 17 cm.
 • Varianta: S otvorem pro baterii.
 • Umývátko je možné nakombinovat s krytem sifonu, sloupem nebo koupelnovým nábytkem.

 

O společnosti Ideal Standard:

Společnost Ideal Standard International působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky a je společností s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro privátní i komerční projekty. Základní strategií společnosti Ideal Standard je zaměření na vývoj, industrializaci a dodávky inovativních řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků.
Historie společnosti začala již před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci, která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel. Inovativní řešení se pak prolíná celou historií Ideal Standard. V roce 1969 firma Ideal Standard vyvinula první závěsné WC, v roce 1970 první keramickou kartuši, společnost také jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízí výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy. Prioritou společnosti Ideal Standard je také ochrana životního prostředí, proto vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami, tak aby minimalizovali dopad výroby na životní prostředí.

Technické parametry:

BarvaBílá
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný55x45
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (6)

Doporučené produkty pro realizaci (9)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz