Ideal Standard Eurovit plus umyvadlo s jedním otvorem pro baterii 55x44 cm bílá

V302801.jpg
<
0 0
>

Ideal Standard Eurovit plus umyvadlo s jedním otvorem pro baterii 55x44 cm bílá

Dostupnost:
Na objednávku (Za 21 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Vaše cena:
2 481 Kč
2 050 Kč bez DPH
1 Ks = 2 481 Kč
U Vás do 5 dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: K284701
EAN: 4015413065146
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 14 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Eurovit:

Umyvadla Eurovit+ designově doplňují kolekci Eurovit, která je jednou z nejrozšířenějších kolekcí sanitární keramiky na světě. Je výsledkem spojení francouzské elegance, německé preciznosti a zlatých českých rukou. I tato série má nejlepší poměr výkon/cena. Tato série obsahuje WC v provedení Rimless.


Charakteristika výrobku:

  • Umyvadlo závěsné s jedním otvorem pro baterii.
  • Barevné provedení: bílá.
  • Šířka: 55 cm.
  • Hloubka: 44 cm.
  • Výška: 16 cm.
  • Varianta: s otvorem pro baterii.
  • Umývátko je možné nakombinovat s krytem sifonu nebo koupelnovým nábytkem.

 

O společnosti Ideal Standard:

Společnost Ideal Standard International působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky a je společností s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro privátní i komerční projekty. Základní strategií společnosti Ideal Standard je zaměření na vývoj, industrializaci a dodávky inovativních řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků.
Historie společnosti začala již před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci, která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel. Inovativní řešení se pak prolíná celou historií Ideal Standard. V roce 1969 firma Ideal Standard vyvinula první závěsné WC, v roce 1970 první keramickou kartuši, společnost také jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízí výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy. Prioritou společnosti Ideal Standard je také ochrana životního prostředí, proto vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami, tak aby minimalizovali dopad výroby na životní prostředí.


Technické parametry:

BarvaBílá
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný55x44
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (5)

Doporučené produkty pro realizaci (9)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz