Hatria Sculture bidet závěsný - výprodej ze vzorkovny

Y0BF01.jpg
<
0 0
>
Výprodej

Hatria Sculture bidet závěsný - výprodej ze vzorkovny

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 2 ks
Výrobce:
Doporučená cena:
18 871 Kč
Ušetříte s DPH:
75% ( 14 081 Kč )
Vaše cena:
4 790 Kč
3 959 Kč bez DPH
1 Ks = 4 790 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: Y0BF01/VZ
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 24 Kg / Balení
Informace o produktu

Zboží bylo vystaveno na některé z našich vzorkoven, nikdy nebylo použito a není poškozené. Zboží pouze nemusí obsahovat originální obal. Montáž i demontáž byla provedena odbornou firmou. 

O sérii Hatria Sculture Evento:

Přinejmenším jako nevšední se dá označit série Sculture od výrobce Hatria. Zpracování opět odpovídá nejmodernějším technologickým postupům a preciznosti italského výrobce. Tvary všech produktů této série mají podobné rysy trychtýřovitého tvaru. Série Sculture je velice specifická svým vzhledem. První cenu získala již v roce 1999 – ADI Index – za průmyslový design. Každá krásná věc bývá často „oceněna“ i vysokou prodejní cenou. Podíváte-li se na umyvadlo z jednoho kusu, tak se vám to potvrdí. Každý, kdo rozumí výrobě, však jeho hodnotu pochopí. Kompromisním řešením je umyvadlo ze dvou kusů, jehož cena je již obvyklá, srovnatelná s WC nebo bidetem. Sculture je výjimečná stejně jako její tvůrce Ambrogio Rossari. Italský návrhář z Milána je autorem designu mnoha výrobků, které výše jmenovanou cenu získaly.


Charakteristika výrobku:

 • Závěsný bidet.
 • Barevné provedení: bílá.
 • Délka: 40 cm.
 • Hloubka: 60 cm.
 • Výška: 36 cm.


O společnosti Hatria:

Společnost Hatria je mladá, dynamická, technicky vyspělá společnost pevně zakořeněná v tradici výroby keramického zboží. Inovativní technologie Hatrie tvoří základ pro vývoj řady produktů, které zvyšují prestiž značky. Hatria spolupracuje na vývoji těchto produktů se světově známými designery. Estetický výzkum, vyspělá technologie, design, funkčnost, spolehlivost a tradice představují klíčové body strategie a činnosti. Maximální péče v průběhu všech fází produkce, píle, důkladnost a systematický přístup ke kontrole umožňují výrobu oblíbených sérií prezentovaných značkou Hatria. To potvrzuje i její umístění na světových trzích: číslo 1 v Itálii, Francii a Rusku a číslo 2 v USA.

Základní výhody produktů značky Hatria:

  • Hatria disponuje vyspělými technologiemi na plně automatizovaných výrobních linkách.
  • Na návrzích sérií konceptů Hatria se podílí velmi často světoví designéři.
  • Výrobce Hatria používá nejmodernější technologii tlakového lití při kterém se forma plní taveninout pod vysokým tlakem.Vysoká přesnost odlitků.
  • Používá vícevrstvé robotické glazování. Jedná se o nejvyšší úroveň nanášení glazury, kdy se glazura nanáší stejnoměrné ve vyšší vrstvě. Díky tomu je povrch hladký, lesklý a lépe se udržuje.
  • Vysoce bílá barva výrobků (barevná stabilita je závislá na síle glazury). Dokonalý lesk, snadná údržba.
  • Kompaktní design se skrytým uchycením – nejsou vidět šrouby.

 

Technické parametry:

Země původuItálie
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (24)

Doporučené produkty pro realizaci (5)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz