1. Zpět do série
 2. Úvod
 3. Sanitární keramika
 4. Deep
 5. Jika Deep bidet závěsný bílá

Jika Deep bidet závěsný bílá

B238C1N-01.jpg
<
0 0
>

Jika Deep bidet závěsný bílá

Dostupnost:
Na objednávku (Za 21 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Výrobce:
Série:
Doporučená cena:
3 910 Kč
Ušetříte s DPH:
10% ( 391 Kč )
Vaše cena:
3 519 Kč
2 908 Kč bez DPH
1 Ks = 3 519 Kč
U Vás do 5 dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: H8306120003041
EAN: 7612738329464
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 17 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Deep by Jika:

Deep by Jika je novinkou českého výrobce Jika, která navazuje na nejprodávanější sérii Lyra Plus. Současné designové trendy, použité především v novostavbách, vyžadují hranaté tvary. Takový design jste ještě nedávno našli jen u středních a dražších sérií značkových výrobců. Základ série DEEP (uchycení na zeď a odpad) vychází ze série Lyra Plus, ale díky tvarování mísy získáváte úplně nový produkt. Porovnání sérií získáte na této dvoustraně. Série Deep by Jika dále zahrnuje kombinační WC klozety, umyvadla, sprchové vaničky a vodovodní baterie.


Charakteristika výrobku:

 • Barevné provedení: bílá.
 • Rozměr: 36 x 51 cm.
 • Pro výšku: 43 cm.
 • Varianta: s otvorem pro baterii i postranní otvory.

Bidet s postranními otvory:

Postranní otvory u bidetu jsou určeny pro boční připojení rohového ventilu, kdy otvorem prochází připojovací hadička-trubička k bidetové baterii. Jestliže je připojení řešeno uvnitř bidetu jsou tyto otvory nepotřebné a je lépe zvolit variantu "bez postranních otvorů".
Výhody: Snadný přístup k uzavírání rohových ventilů.
Nevýhody: Méně estetické, v případě, že je použito dopojení z vnitřní části bidetu, tak jsou otvory "navíc".

Bidet bez postranních otvorů:

Bidet bez postranních otvorů má napojení skryté. Rohové ventily jsou vyvedeny do vnitřního prostoru bidetu, kde je zároveň provedeno i dopojení. U tohoto typu dopojení se předpokládá, že bude založen přívod studené a teplé vody dle technického návodu daného bidetu tak, aby bidet "překryl" rohové ventily. Všechny bidety mají ze spodní části velký technický otvor, díky kterému je přístup k sifonu a baterii.
Výhody: Estetické provedení.
Nevýhody: Horší přístup k uzavírání rohových ventilů.


O společnosti Jika:

Značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá postavení jedničky na českém trhu a také v zahraničí potvrzuje dlouholetou tradici kvalitní výroby kou¬pelnové keramiky a koupelnového nábyt¬ku. Trvalá přízeň zákazníků patří značce Jika zejména kvůli ideálnímu spojení kvality a ceny. Za poslední roky se rozšířilo portfolio Jiky hlavně o nábytek, sprchové kouty a příslušenství. Velký podíl na obchodním úspěchu má tato široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

Základní výhody produktů značky Jika:

  • Čisté linie.
  • Ideální spojení kvality ceny.
  • Bohaté škály rozměrů.
  • Mnoho typů designů.
  • Český výrobce.

Technické parametry:

BarvaBílá
Země původuČeská republika
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (8)

Doporučené produkty pro realizaci (6)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz