1. Zpět na výpis
 2. Úvod
 3. Koupelnové doplňky
 4. Laufen Senso držák na ruční...

Laufen Senso držák na ručníky pro instalaci na skříňku 30x6,5 cm chrom

IMG_20180418_090945.jpg
<
0 0
>
Výprodej

Laufen Senso držák na ručníky pro instalaci na skříňku 30x6,5 cm chrom

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 9 ks
Výrobce:
Doporučená cena:
1 291 Kč
Ušetříte s DPH:
88% ( 1 142 Kč )
Vaše cena:
149 Kč
123 Kč bez DPH
1 Ks = 149 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: 7.8405.3.600.0
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 1 Kg / Balení
Informace o produktu

O produktu:

Držák ručníku Laufen Senso v barvě chromu o rozměru 30x6,5 cm. Držák se upevňuje na skříňku.

Charakteristika produktu:

 • Rozměr: 300 x 6,5 mm.
 • Způsob uchycení: Na skříňku.
 • Provedení: Chrom.

O společnosti Laufen:

Příslovečná švýcarská kvalita neoddělitelně patří ke značce Laufen, která trvale určuje trendy v oblasti koupelnové­ho vybavení. Je symbolem vkusu a luxusu. Tuto značku volí ovšem stále častěji i spotřebitelé, kteří sází na dlouhole­tou záruku a nadčasová technická řešení. Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. Laufen je prémiová značka v portfoliu společnosti ROCA, která je jedním z předních světových výrobců s globální distribuční sítí. Již více než 120 let používá značka Laufen lidstvu nejstarší známý tvárný materiál keramiku, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností. Výrobky Laufen jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.

Základní výhody produktů značky Laufen:

  • Příslovečná švýcarská přesnost a kvalita.
  • Nadčasová technická řešení.
  • Vysoký důraz na spojení designu, kvality a funkčnosti.
  • Společnost Laufen vyrábí produkty, které umožňují šetrné využití vody jako cenného zdroje. Proto klade důraz na ekologickou výrobu se šetrným využíváním energie a surovin na všech úrovních výroby, od vývoje až po marketing.
  • Švýcarská továrna v Laufenu je od roku 2006 nositelem značky Švýcarské energetické agentury pro průmysl (EnAW), která ji oceňuje jako společnost, jež aktivně usiluje o dobrovolnou ochranu klimatu.
  • Švýcarský symbol Q-Plus potvrzuje soulad produktů Laufen s evropskou normou a uznávanou náročnější švýcarskou normou. Produkty proto obsahují i nejnovější technologie na úsporu energie a vody, příkladem je nejnovější generace úsporných klozetů: několik toalet LAUFEN využívá systém dvojího splachování pomocí 4,5 nebo 3 litrů oproti klasickým klozetům se 6 nebo 3 litry.
  • Při vývoji nových koncepcí koupelen se očekávání designérů setkávají se zkušeností a precizností modelářů, produktových vývojářů a techniků.
  • Paletu výrobků snačky Laufen navíc určuje i další inovativní vývoj materiálu na základě výroby téměř bílého porcelánového střepu, který umožňuje užší poloměry a štíhlejší vzhled.

Technické parametry:

BarvaChrom
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Hodnocení obchodu na Zboží.cz